Nasze sukcesy w sieci (czasopisma literackie, ebooki)

Tu chwalimy się publikacjami w sieci (czasopisma internetowe, portale etc.) i ebookowymi

Dyskusje o polskim rynku wydawniczym, wydawnictwach, konkursach literackich i innych powiązanych tematach. Jak tworzyć konspekt, do których wydawców wysyłać propozycję wydawniczą? Jak, co i gdzie wydać.
Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

Nasze sukcesy w sieci (również ebookowe)

Post#11 » 14 kwie 2015, o 11:58

Dla porządku zakładam nowy temat analogiczny do "Nasze sukcesy na papierze" :) Tutaj możecie pochwalić się sukcesem w sieci, czasopismach internetowych, jak i ebookami.

NICRAM
scyzoryk
scyzoryk

Post#12 » 23 lip 2015, o 18:18

Camenne, czy to miejsce zostało zasugerowane przez Ciebie, przy okazji nakładania na mnie "kary cielesnej" w postaci 1-go ostrzeżenia? ;) 

Jeśli tak i oczywiście, jeśli mogę włączyć się na chwilę do rozmowy, to pozwolę sobie zgodzić się z tym, że samopromocja nie jest wcale łatwą sztuką... i np. dla takiego laiko-amatora, jak ja, jest wyzwaniem praktycznie niemożliwym do zrealizowania oczekiwanych efektów. 

Jak pisałem w poście, który założyłem wcześniej (tutaj), popełniłem krótkie opowiadanie pt. "Zamknij oczy i zobacz", które zostało wydane w formie eBook'a. I mimo, że zaczynają pojawiać się pozytywne opinie, a także mimo wsparcia ze strony patrona (zakończyła się mała promocja na stronie on-music.pl), jak i powstania fan page'a - 1 like ;) oraz mini bloga, mam wrażenie kręcenia się w miejscu. 

Z drugiej strony czuję się zaszczycony sprzedażą kilku sztuk opowiadania, które jest moją totalną premierą :D

hose444

Post#13 » 23 lip 2015, o 18:46

Gorąco zapraszam do zapoznania się z moim debiutem literackim. 

[center]Obrazek[/center] 

Seryjny morderca, który zjada swoje ofiary, egzekucja gangsterska w luksusowym hotelu, „chłopcy-maczetowcy” terroryzujący ulice Krakowa i inne sprawy jakby żywcem wyciągnięte z kronik kryminalnych. 

A w środku tego wszystkiego on – nieustępliwy, nie mający nic do stracenia twardy glina o najlepszej statystyce w Wydziale Zabójstw. Człowiek wrażliwy ukryty w masce bezuczuciowego cynika, z koszmarną przeszłością, zakochany beznadziejnie w kobiecie swojego życia – również oficerze polskiej policji. Wczuj się i wejdź w myśli podkomisarza Łukasza Karwana – dzięki historii opowiadanej z jego perspektywy! 

Pierwsza część ostrej jak żyleta opowieści o „Kruku” – gorąco zapraszam do jej przeczytania! 

! Wiadomość z: Camenne
Już nie przesadzajmy z tym wielkim linkiem do sprzedaży, nie jesteśmy allegro.

Awatar użytkownika
Daniel
Użytkownik nieaktywny

Post#14 » 24 sie 2015, o 18:31

Z miesięczną obsuwą, ale jest. :D 29 numer zinu QFant, a w nim tekst łamiący wszystkie zasady interpunkcji, logiki i ortografii. Moje opowiadanie pod tytułem "Pentagram", pisane prawie półtora roku temu, więc za czasów pierwszych kroczków literackich. Wykonaniem i fabułą zapewne nie powala, ale książkę dostałem. :twisted:
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany" 

Carlos Ruiz Zafón 

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Post#15 » 29 sie 2015, o 11:22

Przejrzałam ten numer (zaraz będę czytać) i zobaczyłam tam nie tylko twoje opowiadanie, Danielu, jest też Szeptunowy Biob33. Gratulacje, panowie :)

Awatar użytkownika
agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#16 » 30 sie 2015, o 21:00

Opublikowali moje dwa drabllesy w "Drabble na niedzielę": mojego "Nieuchwytnego Joe" i "Puk, Puk".

Awatar użytkownika
Daniel
Użytkownik nieaktywny

Post#17 » 31 sie 2015, o 10:14

Gratki :D Właśnie przeczytałem, "Puk, puk" ma fajne zakończenie :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany" 

Carlos Ruiz Zafón 

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#18 » 31 sie 2015, o 19:01

Daniel, agathas, gratulacje :D Szkoda, że QFanta nie ma w formacie mobi, to by mi znacznie ułatwiło czytanie (co nie znaczy, że po opowiadanie nie sięgnę ;) )

Mool Książkowy

Post#19 » 8 wrz 2015, o 13:04

Super, że udało Wam się opublikować swoje dzieła :) Ja jestem w trakcie pisania i chciałabym sięgnąć po Wasze rady. Jak znaleźć wydawcę i ewentualnego sponsora? Czy to oni już zajmują się promocją, czy sama muszę to zrobić?

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Post#20 » 8 wrz 2015, o 13:21

trawa1965
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#21 » 23 kwie 2016, o 14:34

No i co ja mogę w tym temacie powiedzieć? Kilkanaście lat temu Wydawnictwo Nowohuckie wydało moją książkę "Wołanie do genu", po czym zbankrutowało. O czym mogę myśleć teraz, mieszkając w DPS-ie i licząc każdy grosz? 

Ktokolwiek podejmie temat przyrodniczy, zawsze spotka się z podejrzliwością wydawcy. Taka to już nasza kreacjonistyczna mentalność.

Awatar użytkownika
KatarzynaT
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#22 » 24 kwie 2016, o 14:13

Na portalu Damy-rade.org , można znaleźć kilka moich felietonów. 

http://www.damy-rade.org/component/search/katarzyna%2Btaras.html?ordering=&searchphrase=all

Awatar użytkownika
Depakiniarz
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#23 » 30 lis 2018, o 17:35

Witam po długiej przerwie. 

Muszę się pochwalić, bo mój ebook będzie miał premierę 11.01.2019 

Oddałem książkę do profesjonalnego korektora, który wygładził i podszlifował to, co było do wygładzenia i podszlifowania. Mało tego - książka spodobała się na tyle, że będzie także i film :)

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#24 » 30 lis 2018, o 21:02

Depakiniarz pisze:Witam po długiej przerwie. 

Muszę się pochwalić, bo mój ebook będzie miał premierę 11.01.2019 

Oddałem książkę do profesjonalnego korektora, który wygładził i podszlifował to, co było do wygładzenia i podszlifowania. Mało tego - książka spodobała się na tyle, że będzie także i film :)

Gratulacje! :)

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Toya
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#25 » 1 gru 2018, o 12:29

Nie wiem czy to jakiś sukces... I nie umiem zalinkować :D 

pisarze.pl - Ewa Kłobuch (wiersze)

Wróć do „Jak wydać książkę?”