Aktorzy i aktorki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Aktorzy i aktorki

Post#81 » 6 years temu (7 lip 2012, o 01:20)

Och, Robert mnie wita jak miło!
Lubię go, chociaż jest chyba najbardziej zadufanym w sobie aktorem, jakiego znam, a poza tym mówi tak niewyraźnie, że mam dość duże problemy ze zrozumieniem (bo to przecież ja), ale nieważne - popatrzę sobie tylko i też będzie cudnie! *_* xD
I, ach, zdecydowanie wolę jego wydanie 40+, w swoich wczesnych filmach ('Weird Science' chociażby) wyglądał STRASZNIE.

Aktorzy i aktorki: dla mnie temat-rzeka, więc właściwie od czego by tu... Hmm. Pewnie od Meryl. Jak zwykle.
Otóż Meryl Streep jest dla mnie niekwestionowaną królową ekranu już od ładnych paru lat i obawiam się, że z kilku względów moja ocena stała się wysoce nieobiektywna, ale mam kompletnego świra na jej punkcie i nic na to nie poradzę. Uwielbiam ją za wszystko - za to, jak gra, jak mówi (akcenty!), jak zmienia się na ekranie, jak się śmieje, za sposób, w jaki opowiada o rolach, o tym, co dla niej ważne... Za to, jaką jest ciepłą i cudowną kobietą. To tak naprawdę w wielkim skrócie.

Poza tym, jeśli chodzi o aktorki, cenię sobie Emmę Thompson, Helenę Bonham Carter, Glenn Close, Judi Dench, Helen Mirren... Co do aktorów, to na górze są Sean Connery, Al Pacino, Coln Firth, Dustin Hoffman, Anthony Hopkins, James Stewart, Kevin Spacey - rękę sobie dam uciąć, że o kimś zapomniałam, a poza tym to się ciągle zmienia, ciągle kogoś odkrywam albo o kimś sobie przypominam, a jak mnie najdzie, to zamknąć się nie mogę. :D

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Aktorzy i aktorki

Post#82 » 6 years temu (22 sie 2012, o 18:40)

Ulubiony aktor - Leonardo DiCaprio. I nie, wcale nie uważam go za wybitnie przystojnego (no, może w "Titanicu). Ma przeogromny talent, jest świetny, na poważnie zakochałam się w nim po obejrzeniu "Krwawego diamentu".
Aktorka - Kate Winslet. Tę parę ukochałam sobie, naturalnie, po "Titanicu" i gdy się dowiedziałam, że spotkają się ponownie w "Drodze do szczęścia", byłam strasznie podekscytowana. Zastanawiałam się, czy po tylu latach będą ponownie w stanie wytworzyć taką chemię jak w 1997 roku. I podołali.
Kate jest przepiękną kobietą, "niczym wino" i genialną aktorką - świetną w "Lektorze", "Małych dzieciach" czy "The Holiday".
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Aktorzy i aktorki

Post#83 » 6 years temu (22 sie 2012, o 18:50)

Ulubiony aktor - Leonardo DiCaprio. I nie, wcale nie uważam go za wybitnie przystojnego (no, może w "Titanicu). Ma przeogromny talent, jest świetny, na poważnie zakochałam się w nim po obejrzeniu "Krwawego diamentu".

Oj, to prawda. Strasznie mnie drażniło, kiedy - kiedy jeszcze był młodszy - ludzie patrzyli na niego głównie przez pryzmat "Titanica", czy "Romea i Julii" i skreślali go jako ładnego, ale nic więcej, a zupełnie ignorowali "Co gryzie Gilberta Grape'a", czy "Całkowite zaćmienie".
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Aktorzy i aktorki

Post#84 » 6 years temu (22 sie 2012, o 18:55)

Lailerosse pisze:

Oj, to prawda. Strasznie mnie drażniło, kiedy - kiedy jeszcze był młodszy - ludzie patrzyli na niego głównie przez pryzmat "Titanica", czy "Romea i Julii" i skreślali go jako ładnego, ale nic więcej, a zupełnie ignorowali "Co gryzie Gilberta Grape'a", czy "Całkowite zaćmienie".

Bardzo często powtarzał właśnie, że rola Jacka w "Titanicu" była błędem, bo potem wszyscy porównywali jego następne filmy do tego. Nie uważam "Titanica" za film słaby, co to, to nie, ale nie była to najlepsza rola DiCaprio ;p. W "Co gryzie Gilberta Grape'a" był prześwietny, fakt.
Ja już się nie mogę doczekać "Wielkiego Gatsby'ego"! Jak byłam w kinie na nowym Batmanie, widziałam trailer i już bym chciała to zobaczyć! :(

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Aktorzy i aktorki

Post#85 » 6 years temu (22 sie 2012, o 18:58)

no właśnie, ja też nie mogę się doczekać!!!! DiCaprio pasuje jako Gatsby :D!
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Aktorzy i aktorki

Post#86 » 6 years temu (22 sie 2012, o 19:00)

Widziałam wszystkie cztery (nigdy więcej "Titanica"! ><) i nadal nie potrafię się do niego przekonać. JEDYNY film, w którym jako tako mi się podobał to "Incepcja", w pozostałych ni mnie ziębi, ni mnie grzeje. Z wyjątkiem "Romeo i Julii", gdzie irytuje mnie niesamowicie.
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Aktorzy i aktorki

Post#87 » 6 years temu (22 sie 2012, o 19:05)

Fakt, on jest absolutnie idealnym Gatsby'm - mniej więcej tak właśnie sobie tę postać wyobrażałam, z wyglądu i zachowania. Ale co do samego filmu, póki co, jakoś nie jestem przekonana, z trailera wydaje się go... bardzo dużo :|

Mnie się "Romeo i Julia" strasznie nie podobał, "Titanica" oglądałam jako mała dziewczynka, więc robił na mnie wrażenie. A pozostałe dwa naprawdę lubię, choć "Całkowite zaćmienie" zrujnowało dla mnie Davida Thewlisa (kiedy zobaczyłam go jako Remusa, dosłownie się zakrztusiłam xD)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Aktorzy i aktorki

Post#88 » 6 years temu (22 sie 2012, o 19:12)

Lailerosse pisze: (...) Davida Thewlisa (kiedy zobaczyłam go jako Remusa, dosłownie się zakrztusiłam xD)

A ten to też jest niezły! Uwielbiam aktorów, którzy nie spoczywają na laurach i szukają dla siebie nowych wyzwań (jak to robi DiCaprio, oczywiście ♥); jak go ujrzałam po "Harrym Potterze" w "Chłopcu w pasiastej piżamie" w roli oficera SS, to... OMFG. Niemniej jednak, spisał się świetnie!

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Aktorzy i aktorki

Post#89 » 6 years temu (22 sie 2012, o 20:29)

Thewlis wszystko potrafi! Jego akcent w Naked! MATKO! :serce:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YA47TzEeA_4[/youtube]
(Kto by pomyślał, ze Mike Leigh robił swego czasu dobre filmy. Happy Go Lucky było katastrofą!)

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Aktorzy i aktorki

Post#90 » 5 years temu (18 lut 2013, o 14:05)

Ostatnio po głowie chodzi mi filmowy Thorin -Richard Armitage... Jakoś w Hobbicie nie zwróciłam na niego specjalnie uwagi (może przez to przebranie), acz, jak dorwałam się do Północ&Południe - umarłam... Nie jest typem klasycznego hollywoodzkiego przystojniaka, ale ma w sobie jakiś niewymuszony wdzięk, skromność i serdeczność, które powodują o wiele większą falę uderzeniową świądu interesownego aniżeli we wcześniejszym przypadku. A może to ten jego wzrok, który <ZALECI FANGIRLIZMEM!> rozrywa majtki? A jego głos! Na narody chrystusowe! Znalazłam jakieś nagrania, na których deklamuje poezję, i za każdym razem jak tego słucham -gdziekolwiek - w samochodzie, w tramwaju, mam na twarzy przyklejony idiotyczny uśmiech pełen wiadomo-jakiej satysfakcji :mrgreen: .
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Wróć do „Film i serial”