Aktorzy i aktorki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Aktorzy i aktorki

Post#91 » 18 lut 2013, o 15:40

Ostatnio po głowie chodzi mi filmowy Thorin -Richard Armitage... Jakoś w Hobbicie nie zwróciłam na niego specjalnie uwagi (może przez to przebranie), acz, jak dorwałam się do Północ&Południe - umarłam... Nie jest typem klasycznego hollywoodzkiego przystojniaka, ale ma w sobie jakiś niewymuszony wdzięk, skromność i serdeczność, które powodują o wiele większą falę uderzeniową świądu interesownego aniżeli we wcześniejszym przypadku. A może to ten jego wzrok, który <ZALECI FANGIRLIZMEM!> rozrywa majtki?

Ha! Cieszę się, że ktoś jeszcze oprócz mnie to zauważył! Gość ma coś w sobie. :D
Po prostu robię za zły charakter.

Giwi

Aktorzy i aktorki

Post#92 » 18 lut 2013, o 16:06

Szarl pisze:Ostatnio po głowie chodzi mi filmowy Thorin -Richard Armitage... Jakoś w Hobbicie nie zwróciłam na niego specjalnie uwagi (może przez to przebranie), acz, jak dorwałam się do Północ&Południe - umarłam... Nie jest typem klasycznego hollywoodzkiego przystojniaka, ale ma w sobie jakiś niewymuszony wdzięk, skromność i serdeczność, które powodują o wiele większą falę uderzeniową świądu interesownego aniżeli we wcześniejszym przypadku. A może to ten jego wzrok, który <ZALECI FANGIRLIZMEM!> rozrywa majtki? A jego głos! Na narody chrystusowe! Znalazłam jakieś nagrania, na których deklamuje poezję, i za każdym razem jak tego słucham -gdziekolwiek - w samochodzie, w tramwaju, mam na twarzy przyklejony idiotyczny uśmiech pełen wiadomo-jakiej satysfakcji :mrgreen: .

Jak to czytałam gdzieś na internetach: Richard Armitage is a vagina whisperer, co jest prawdą :D

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Aktorzy i aktorki

Post#93 » 18 lut 2013, o 22:20

Bo jest!!! Totalnie!!! On mnie samym głosem doprowadza do szaleństwa. Już pomijam fakt, że prezencją też poraża. I że jest singlem.
I wiekowo mógłby być moim ojcem.
UGH!
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Aktorzy i aktorki

Post#94 » 18 lut 2013, o 23:11

A widziałyście serial o Robin Hoodzie z 200któregoś tam roku? xD Gra tam Guya z Gisbourne, czyli jedyną postać, dla której ten serial w ogóle da się oglądać xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Aktorzy i aktorki

Post#95 » 19 lut 2013, o 08:26

Tak! Ta jego wiecznie wściekła twarz *.*

Pani Robinson
scyzoryk
scyzoryk

Aktorzy i aktorki

Post#96 » 19 lut 2013, o 10:36

Ja też lubię i cenię DiCaprio. W czasach Titanica był moim celebrity crush, przyznaję się bez bicia. Cieszę się, że wydostał się z szufladki heartthroba i realizuje się jako aktor, bo talentu mu nie brak. Mam nadzieję, że otrzyma kiedyś w końcu Oskara. W Django był znakomity, teraz czekam na "Wielkiego Gatsby'ego", bo jak dla mnie DiCaprio to wcielony Gatsby.

Giwi

Aktorzy i aktorki

Post#97 » 19 lut 2013, o 11:46

Mań pisze:Tak! Ta jego wiecznie wściekła twarz *.*

I eyliner :d (serialu nie oglądałam, ale dzięki tumblr za zgifowanie niemalże każdej z nim sceny lol :D)

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Aktorzy i aktorki

Post#98 » 21 lut 2013, o 02:27

DiCaprio się wyrobił niesamowicie i z-roli-na-rolę wg mnie coraz bliżej jest nie oskara, ale oskarów :). W Django zagrał doskonale, i ta jego imitacja południowego akcentu- cud-miód-i-orzeszki :D.

EDIT: A propos Richarda- absolutnie rozwalił mnie ten krótki filmik:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ADQpFQbZBrs[/youtube] :lol:
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

SHIROGACE
scyzoryk
scyzoryk

Aktorzy i aktorki

Post#99 » 18 maja 2013, o 17:20

Johnny Deep. Wczucie się w postać, spojrzenie ciemnych oczu, głos... kocham w nim wszystko. Poza tym to Michael Christopher Sheen, Jamie Campbell Bower, a z kobiet po prostu uwielbiam Helenę Bonham Carter. Już od dawna zasługuje na porządną nagrodę.

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Aktorzy i aktorki

Post#100 » 5 paź 2013, o 17:34

Hannah Murray, która grała Cassie w Skins. Co o niej myślicie? Widziałam jej grę w Pokoju na czacie i naprawdę muszę przyznać, że jest niezła. Wydaje mi się być oryginalna... Chociaż przeraził mnie fakt, że grała w H2O :O
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

Wróć do „Film i serial”