Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Filmy animowane i kreskówki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
harleyquinn
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#91 » 29 wrz 2014, o 16:51

A ja - pełnoletnia - wczoraj samotnie obejrzałam Zaplątanych na tvp1... Po raz... czwarty (?) Oj, chyba bajki to ja będę oglądać częściej niż moje dzieci...
[center]Why're you crying? Don't you know? Yes, I know exactly[/center]

AsIs
scyzoryk
scyzoryk

Post#92 » 17 lis 2014, o 00:39

Ja tylko czekam na Pingwiny z Madagaskaru :D

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#93 » 7 gru 2014, o 11:53

Przez długi czas wydawało mi się, że te pingwiny to głupia kreskówka, ale normalnie przypadkiem zaczęłam oglądać i normalnie mnie wcięło. w sumie, to jedyna kreskówka jaką oglądam. nie licząc "Tajemniczych złotych miast", które zaczęłam oglądać, ale nie mogę skończyć.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Post#94 » 10 gru 2014, o 17:06

agathas pisze:Przez długi czas wydawało mi się, że te pingwiny to głupia kreskówka, ale normalnie przypadkiem zaczęłam oglądać i normalnie mnie wcięło. w sumie, to jedyna kreskówka jaką oglądam. nie licząc "Tajemniczych złotych miast", które zaczęłam oglądać, ale nie mogę skończyć.

Mnie nie wciągnęło. Pingwiny są strasznie nudne i prymitywne. Znacznie ciekawszy był Batman of the Future. Mogli by emitować o tej porze Kung Fu Pandę.
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#95 » 23 lut 2016, o 18:08

Bardzo lubię bajki. Produkcje Disneya wspominam bardzo ciepło, a moją ulubioną produkcją jest Bernard i Bianka. Z kolei moim ulubionym twórcą jest Don Bluth za dosłownie każdą produkcję, której się chwycił.
Obrazek

Alenna
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#96 » 27 kwie 2016, o 14:47

Lubię filmy animowane, a ostatnio zachwyciły mnie te spod sztandaru DC. Zaczęło się od "Flashpoint paradox", a skończyło na "Justice League vs. Teen Titans" i po prostu uwielbiam te filmy! Nowy strój Wonder Woman, która jest dosłownie wyrwana z innego świata, ponury i osamotniony Batman, bardzo ładnie narysowani i zanimowani bohaterowie... Z czystym sercem polecam, myślę, że zapewnią lepszą rozrywkę niż filmy aktorskie. (A obejrzenie "Assault on Akham" upewniło mnie, że nie są to animacje adresowane dla dzieci).
Mózg przeżarty wattpadem

kalina
scyzoryk
scyzoryk

Post#97 » 5 paź 2016, o 20:09

Ja po dziś dzień lubię sobie czasem puścić jakąś bajkę Disneya z ulubionym "Dzwonnikiem z Notre Dame" na czele. Stare, czy nowe, wszystkie mi się podobają i są wyciskaczami łez. Nie tylko śmierć Mufasy.
Ale chciałam też bardzo wszystkim polecić animacje reżyserowane przez Tomma Moore: "Sekret księgi z Kells" i "Sekrety morza" (niefortunne tłumaczenie "Song of the Sea"). Nie dość, że obie animacje są absolutnie przepiękne wizualnie: pierwsza zainspirowana sztuką iluminatorstwa, druga choć w innym klimacie, absolutnie nie odstaje od niej poziomem kreski, to w obu historie chwytają za serce. (Ryczałam jak ranny łoś na obu, zwłaszcza na "Song of the Sea", ale nie wiem, czy to jakaś wytyczna dla Was, pomińmy więc ten mały szczegół.) No i muzyka! Muzyka jest czystą poezją. Dla zachęcenia wrzucę zapowiedzi obu filmów, kto wie, może kogoś zainteresują i przekonają bardziej niż moje nieskładne i nie potrafiące oddać tej magi, którą czułam w sali kinowej, słowa.
Sekret księgi z Kells
Song of the Sea
Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej, jesiennej strony.
J. Harasymowicz

Wróć do „Film i serial”