filmweb

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
lori
lekki sztylet
lekki sztylet

filmweb

Post#1 » 29 lip 2011, o 13:34

(jak nie tutaj, to ktoś uczynny może przenieść)

jak w temacie, macie tam konto? co w ogóle sądzicie o tym portalu? rzetelne recenzje, wiarygodność, zapomniałam słowa, tego co puszczają w określonych kinach? informacje zawsze na czas, nowe, świeże, wszystko można znaleźć?

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Re: filmweb

Post#2 » 29 lip 2011, o 13:47

Owszem, mam tam konto, ale nie korzystam z niego za często. No, niektórzy recenzenci są naprawdę świetni i można trafić na niezłą lekturę ;D co do wiarygodności i całej reszty - serwis tworzą ludzie, którzy kochają kino i chce im się tym zajmować; co prawda jest sporo filmów bez opisów, bez opinii, bez niczego, ale wydaje mi się, że to kwestia czasu albo zwrócenia komuś na to uwagi.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#3 » 29 lip 2011, o 21:38

Pewnie, że mam konto ("oeone" chyba), zresztą traktuję fw jako swoją główną bazę filmów :D
Co do recenzji - owszem, myślę, że 99% naprawdę można się kierować. Ale fora filmów i seriali... Nie wiem, czy ja mam to szczęście, czy tak po prostu na fw jest, ale ciągle trafiam na trolle. W sumie czasem wchodzę na filmweb - np. tematy GoT - by poczytać flejmy :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#4 » 30 lip 2011, o 02:07

ja mam b ambitny nick zalozony 394221593 lat temu, glupia_lori, nawet kolekcjonuje znajomych (takie tam zboczenie). lubie tam oceniac filmy i patrzec na ich propozycje, sprawdzam tez kino + czasami recenzje.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#5 » 1 sie 2011, o 18:12

Filmweb jest o wiele przyjemniejszy w obejściu niż imdb, to muszę przyznać, choć imdb nadal zawiera więcej informacji. Co do ocen, to staram się nimi nie sugerować. Za to co do forum... lubię fora przy filmach/serialach, które ogląda mało osób, bo tam rzeczywiście jest możliwość przeprowadzenia spokojnej, rzeczowej dyskusji. Od wszelakich innych trzymam się z daleka, bo ilość flejmu i trollowania jest przerażająca. Wkurza mnie najbardziej, że użytkownicy sami pozwalają na taki stan rzeczy, bo akurat regulamin filmwebu jest dość jasny, a na zgłoszenie nadużycia jest odpowiedź jeszcze tego samego dnia. To mógłby być cywilizowany portal, ale nie, po co... :/
A, a ja na fw istnieję jako "Desmei" :)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Giwi

Post#6 » 1 sie 2011, o 18:31

Ja osobiście ostatnio przestałam korzystać z filmwebu, bo po prostu szlag mnie trafiał, jak widziałam fora pod kilkoma filmami. Troll na trollu, flejm na flejmie, "jakiej konstruktywnej odpowiedzi mogę oczekiwać od osoby która takiemu filmowi dała taką i taką ocenę?!". Najgorsze jest to, że użytkownicy filwebu chyba nie w pełni rozumieją, że ludzie mają inne gusta i że nie zawsze będą się z nimi zgadzać. Ja nie potrzebuję portalu, na którym będą krytykowali każdą moją wypowiedź. Kiedyś komuś próbowałam wytłumaczyć, czemu Avatar jest złym filmem (w moim odczuciu osobiście) i zostałam sflejmowana, że szok :D (chyba to był ten film :D). Nie, dziekuę, folę IMDB.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#7 » 1 sie 2011, o 19:28

Oj, na filmwebie po prostu strach się wypowiadać :D
Swoją drogą największe flejmy, jakie widziałam kiedykolwiek, to właśnie na fw, i to kolejno fora GoT, Avatara i Black Swann.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#8 » 1 sie 2011, o 22:04

A zwyczajnie można wcisnąć "zgłoś nadużycie", skopiować punkt regulaminu, który jest naruszany i tyle. Ale widać ludzie lubią się trollować :?
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne

Post#9 » 1 sie 2011, o 22:16

Może dlatego, że mało kto zgłasza te nadużycia, podejrzewam, że inaczej część postów byłaby chociażby blokowana. A szkoda, bo w sumie fw to duża baza, są i recenzje, i rzucają nowinkami, znajdzie się wszystko, czego by nie szukać.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#10 » 2 sie 2011, o 00:04

Racja, racja. Filmwebowe forum to jeden wielki syf i powiem wam, że jak już się tam zjawię, to nawet na nie nie wchodzę, bo wiem, czego mogę się spodziewać |:

Wróć do „Film i serial”