Obrazek

Cytaty użytkowników

Mądrości nad mądrościami ;)

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

Cytaty użytkowników

Post#46 » 16 wrz 2019, o 17:25

I znów Szczepan: 

Poniedziałek, jak poniedziałek: umiarkowany brak optymizmu w połączeniu z przeciętną chęcią do życia i nie najlepszą samooceną pozwalają odzyskać wewnętrzny spokój i skonstatować, że świat trwa.

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Cytaty użytkowników

Post#47 » 11 paź 2019, o 17:35

Zdzisław pisze:Ktoś powiedział, że ideały (dodam: i nasze chęci osiągnięcia celów) są jak gwiazdy - nieosiągalne, ale to nie znaczy, żeby do nich nie dążyć. Są jak drogowskazy, latarnie wskazujące drogę.

Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna

Cytaty użytkowników

Post#48 » 28 mar 2020, o 10:51

Jak zwykle Szczepan I Złotousty :D

Literatura też polega na wierceniu dziur (w rzeczywistości i nierzeczywistości), a materia bywa niekiedy twardsza od betonu.

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Cytaty użytkowników

Post#49 » 1 cze 2020, o 09:20

Spotkania po latach bywają owocne. Piękny cytat... Tym razem dialog. 

whatsername pisze:Czemu skróciłaś nick?

Cam pisze:...mój nick - wiesz, jak jest, niektóre kobiety ścinają włosy, ja ścięłam nick :D

Ostatecznie głęboka, trudna do opanowania potrzeba zmiany generuje postęp w naszym zapyziałym zakątku Wszechświata. 

Dodano po 55 minutach 8 sekundach: 

I trochę dusznego erotyzmu :) 

Briala pisze:Lubię minimalizm. Ale jeśli krótkie spodenki nie zakrywają pośladków, powinny leżeć raczej na dziale z bielizną.

Wróć do „Organizacja”