Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Daję sobie dwa tygodnie!

Podejmij wyzwanie, wyznacz cel i dąż do niego! Dziennik pisania dla osób potrzebujących mobilizacji.
KasiaSikora
scyzoryk
scyzoryk

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#1 » 31 mar 2014, o 18:34

Dwa tygodnie na poprawienie powieści, a potem dzień na wysłanie jej do kolejnych wydawnictw.
Trzymajcie kciuki, proszę:D

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#2 » 31 mar 2014, o 18:52

Cel bardzo zacny, oczywiście, że trzymam kciuki :D
Można spytać, jaki gatunek powieści?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

KasiaSikora
scyzoryk
scyzoryk

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#3 » 31 mar 2014, o 20:20

To kryminał:) Jedno z wydawnictw, do których posłałam tę powieść (póki co 12) zastanwaia się, więc nie jest źle, ale postanowiłam pomóc losowi, poprawić i posłać tę powieść do reszty wydawnictw.

Dziękuję za wsparcie:)

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#4 » 1 kwie 2014, o 20:04

Jak najbardziej życzę powodzenia! I w poprawianiu, i w kontaktach z wydawnictwami, tym bardziej, że uwielbiam czytywać kryminały :D.
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#5 » 3 kwie 2014, o 10:02

Powodzenia! :)
Daj znać, jak ci idzie ;)

KasiaSikora
scyzoryk
scyzoryk

Daję sobie dwa tygodnie!

Post#6 » 9 kwie 2014, o 16:35

Kochani,

Przepraszam,że reaguję z takim opóźnieniem. Zupełnie mnie wcięło przez to poprawianie, a i codzienne obowiązki nie dawały chwili wytchnienia. Mam zakwasy w prawym nadgarstku, od myszy;D Ale najważniejsza wiadomość to,że skończyłam!

Dzisiaj 9.04.2014 o 16.33. Jeszcze raz musze przeczytac całość, bo sam początek nie do końca mi się podoba, ale już z górki.

Dziękuję za wsparcie… Ogromnie Wam dziękuję za wsparcie i dam znać, jak już skończę to ostatnie czytanie.

Pozdrawiam.
Kasia

Wróć do „Dziennik literacki”