Bitwa.

Okiem wyobraźni. Proza spod znaku fantastyki: fantasy, science fiction oraz horror.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Barbara Kirszniok
scyzoryk
scyzoryk

Bitwa.

Post#11 » 5 wrz 2016, o 20:53

OK.

Tagi:

-13-
scyzoryk
scyzoryk

Bitwa.

Post#12 » 15 wrz 2016, o 22:08

Naprawdę dobre! Wprawdzie sama bitwa jakoś tak bez szerszego kontekstu, ale za to fajnie ukazana. No i gratuluje pomysłu. Mi jakoś takie niesztampowe teksty nie wychodzą.

szczepantrzeszcz
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Bitwa.

Post#13 » 27 lip 2018, o 22:13

Chciałem dzisiaj obejrzeć jakiegoś Dżejmsbonda ale Twoje opko zaspokoiło moją potrzebę świeżej krwi. Idę spać. Idę śnić o kwiatuszkach i motylkach :))

Wróć do „Proza: fantastyka”