Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału. Termin zostaje przedłużony do 30 czerwca!

Fantazmaty

Zakończone ogólnopolskie konkursy literackie.
Deneve

Fantazmaty

Post#1 » 5 cze 2017, o 13:50

Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. Pod tą nazwą kryje się konkurs literacki, który być może pomoże zaistnieć w świadomości czytelników adeptom pióra, a także antologia, w której stworzenie zaangażowało się już kilkadziesiąt osób.
Przyświeca nam jedna idea – promowanie polskiej fantastyki i pokazanie, że wcale nie mamy się czego wstydzić w porównaniu do twórców zagranicznych. W związku z tym zapraszamy także do udziału w konkursie literackim, w którym wyłonimy do pięciu twórców, których teksty opublikujemy w antologii. Chcemy dać każdemu dostęp do przygotowanych opowiadań – w związku z tym Fantazmaty, podobnie jak nasz poprzedni projekt (Geniusze fantastyki, wydani w lutym 2016) zostaną udostępnione do pobrania całkowicie za darmo.
Nie trzeba jednak się spieszyć z zasiadaniem do pióra – czasu jest dużo, a premierę antologii przewidujemy na wiosnę 2018. Do tego czasu pragniemy przygotować dla was najciekawsze historie, jakie tylko wyjdą spod piór zaproszonych autorów.
Po dalsze informacje zapraszamy na stronę http://fantazmaty.pl

Fenrir
redaktor prowadzący Fantazmatów
Posty: 143
Zobacz teksty użytkownika:

Fantazmaty

Post#2 » 30 wrz 2017, o 17:56

Teksty przyjmujemy do końca jutrzejszego dnia!

Wróć do „Konkursy zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości