Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Emotikony

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Emotikony

Post#1 » 22 mar 2018, o 11:33

Emotikony to błaha sprawa, ale jednak w jakiś sposób "ubarwia" rozmowę, więc zakładam ten wątek na przegląd aktualnie używanych na forum emotikon i na miejsce do proponowania nowych, jakby ktoś trafił na zestaw, który według niego pasowałby do forum.

Alpaki:
:hello: ;) :P :kocham: :kocham2: :kocham3: :cute: :jablko: :/ :co: :tak: :nie: :zad:
:foch: :sciana: :ech: :wrrr: :mord: :puf: :mamdosc: :senny: :placz: :chlip: :lezy: :mee: :hop:
:hop2: :niewiem: :kusi:

Proste:
:) ;) :D :( :< :x ;d ;p :p :|> :roll: ;] :| ;( ;[ :S

Facebookowe:
:smiley: :wink: :smile: :kiki: :cry: :frown: :tongue: :astonished: :tears: :love: :scared: :crying: :fear: :crying: :sad: :sleepy:
:angel: :devil: :squinting: <3 :ok: :poop: :cat: :hamster: :piggy: :strawberry: :bear: :pumpkin: :noentry: :trophy: :book:
:gift: :envelope: :scissors: :lightbulb: :coffee: :beer: :cloud: :umbrella: :fire: :sun: :snowflake: :piwo: :cheers: :martini:

Koty:
*.* :3 ;_; ^.^ ;o; ^o^ =)

"Klasyczne" forumowe:
:-D :)) ;)) :( :| :P 8-) :? :-o :] :x ^^" O.o :shock: :tul:
<hahaha> :lol: :twisted: :oops: :cry: :roll: :mrgreen: :kuku: <ok> :idea: :?: :!: :arrow: :serce:

Inne:
:torba: :morda: :facepalm: :renifer: ¯\_(ツ)_/¯ ꖘ‸ꖘ
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Eneriston
Zdobywca Artefaktu 2017 i Komentator Miesiąca

Emotikony

Post#2 » 22 mar 2018, o 15:15

O słodki jeżu, genialne są te alpaki! :kocham:
Granice mojego języka są granicami mojego świata.

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Emotikony

Post#3 » 23 mar 2018, o 23:08

A gdzie flaszka i kieliszki? :))

Awatar użytkownika
Camenne

Emotikony

Post#4 » 24 mar 2018, o 17:30

Szczepcio, jak podrzucisz tu linki do takich emotikonek lub uda mi się je znaleźć, to wprowadzę :D

edit: na zdrowie, Szczepanie! :piwo: :cheers: :martini:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Emotikony

Post#5 » 24 mar 2018, o 19:41

Gorgiasz wie, gdzie można znaleźć. Kiedy pojawiłem się na Forum, powitał mnie po szampańsku?

Awatar użytkownika
Camenne

Emotikony

Post#6 » 24 mar 2018, o 20:22

O widzisz, Szczepcio, znalazłam tamten post Gorgiego i stronę z emotkami. Przejrzę i zobaczę, co stamtąd dodać ;))

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Emotikony

Post#7 » 25 mar 2018, o 17:46

Zachęcanie do kulturalnego spożycia trunków procentowych. Popieram całym sercem.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Camenne

Emotikony

Post#8 » 10 kwie 2018, o 08:12

Nowe alpaki:
:mord: :ech: :lezy: :placz: :tak: :hop:

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Emotikony

Post#9 » 10 kwie 2018, o 08:49

<3 Więcej alpak! :hop:
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Emotikony

Post#10 » 10 kwie 2018, o 09:14

Miał racę Gorgiasz. Nie tylko za darmo, ale się jeszcze rusza.

Wróć do „Organizacja”