Zachęcamy do czytania naszych poradników!

Konkurs na najlepszy artykuł filmowy

Aktualne konkursy prozatorskie i poetyckie. Zbiór konkursów pisarskich z całej Polski na teksty poetyckie, powieści i opowiadania, fantasy, dramaty, teksty obyczajowe i wiele innych.
logan

Konkurs na najlepszy artykuł filmowy

Post#1 » 20 lip 2019, o 02:29

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy artykuł o tematyce film/serial - PIÓREM PO TAŚMIE - który trwa trwa do 15 października. 

 

Opis konkursu 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy artykuł o tematyce film/serial - PIÓREM PO TAŚMIE - który trwa trwa do 31 października. 

 

Szczegóły: 

http://filmowo.net/konkurs/piorem-po-ta ... l-filmowy/ 

 

Artykuł może mieć dowolną postać: recenzji, analizy, eseju, felietonu, reportażu itd. Jedyną niedopuszczalną w konkursie formą jest wywiad. Film jest Twoją pasją i lubisz pisać? Sprawdź się! Filmowo.net nie zrzesza tylu osób co czołowe portale filmowe, więc każdy uczestnik ma duże szanse na wygraną! 

 

Wyślij swoją pracę (maksymalnie można 5)! 

 

Nagrody 

 

Zwycięzca zgarnia wszystko! 

    Zestaw (9 filmów + 1 książka // Kolekcja Luis Bunuel: Viridiana, Anioł zagłady, Szymon Pustelnik | Korpo, Bezlitosny, Duża ryba i begonia, Wyspa, Wojna Restrepo – książka + DVD, Co robimy w ukryciu) 

    2 figurki (ALIENS + SCARFACE) 

    PAKIET 4 KSIĄŻEK STAR WARS (Star Wars™: Propaganda, Star Wars™ Art: Koncepty, Wizje twórców „Star Wars™: Przebudzenie Mocy”, Wizje twórców Star Wars™: Ostatni Jedi) 

    3 dowolnie wybrane plakaty filmowe w formacie A3 

    PAKIET 4 książek (Kieślowski. Zbliżenie – Katarzyna Surmiak-Domańska / Helikopter w ogniu – Mark Robert Bowden / Robin. Biografia Robina Williamsa – Dave Itzkoff / Andrzej Wajda. Podejrzany – Witold Bereś, Krzysztof Burnetko ) 

    PAKIET Tomasz Raczek, Zygmunt Kałużyński – Leksykon filmowy na XXI wiek 4 TOMY 

    Plakaty: Twin Peaks + Zagubiona autostrada | Duża ryba i begonia


Wróć do „Ogólnopolskie konkursy literackie, pisarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość